December 2009

konečně ve svém žiwlu =o*

31. december 2009 at 20:17 | TerrinQa
Už jsem to nevydržela... Na tu černou jsem se prostě nemohla dívat :D MilUjU veselý barvičky! Hrozně se mi líbí ta modroučká v odkazech a na okrajích...

spokojenost: 100%
trval mě: do byla rychlovka tak asi 20 min
Tady ho máte:
klikni a obrázek se zvětší
Co wy na něj?

Chceš dát vědět ostatním o své party na blogu?

31. december 2009 at 16:20 | TerrinQa
Chystáš party na svém blogu? Chceš o ní dát vědět ostatním? Tak to jsi tady správně! Budu se snažit přijít (i love party) a navíc tam příjdou ti co si přečtou twuj koment! Stačí napsat do komentářů pod tento článek toto:
1. blog na kterém party bude
2. datum a čas konání party
3. zaměření party (narozeniny aj)
4. co se tam bude dít (poznávačky...)
Děkuju moc už předem...
TerrinQa

poslední den roku..

31. december 2009 at 12:07 | TerrinQa
čau... Před půl hodinou jsem spráskala hranolky (u sjezdovky) a pak jsme jeli dom... V autě se mi jako nobvykle udělalo blbě a teďka jsem neodolala a dala jsem si medový bonbony. Thak mi je nečekaně blbě. Achjo nwm jestli mám jet k babičce kde budem mít lososa a budu tady se ségrou a sestřenkou, a nebo mám jet dom, kde bude nějaká pařba v restauraci a budou tam rodiče a kámoška... NeWíM no. Nu jsem nějaká podrážděná. Jinak čtu knížku ŠÍLENĚ DIVOCÍ ANDÍLCI od Thomase Breziny je to super... Tak si toho Silvestra užíjte. Přeju všem štastný nový rok.

KinG! kdo? Vše TerrinQa ne??? xD

30. december 2009 at 19:39 | TerrinQa
-Čaute-
Dneska jsme jeli lyžovat. Nó začalo pršet, takže jsme nelyžovali... Chjoo já se těšila :( Pak jsme byli na bowlingu. Joo jsem kinG porazila jsem o hodně mladši bratránky xDD Né s tím kingem jsem si dělala srandu :D Včerá jsem se dívala zas na superstar (na superstar.tv) páč jsem newiděla Době dvě divadla a Dlouhou cestu. Ještě dneska se kouknu na první semifináne (jsem asi fakt blázen :D). Měl to vyhrát Ben Cristovao. On hrooozně moooc sympatickej :) I superstar... Doufám, že bude mít Chodúr dobrý písničky, nechtěla bych aby celá superstar byla k ničemu... Chjo chjo škoda, že už to nedávaj. Bylo to super trávení nedělního wečera.
Tak pp
váše TerrinQa


konec světa??? Bude nebo ne?

28. december 2009 at 17:56 | TerrinQa
Narazila jsem na celkem zajímavé téma- konec světa. Údajně má zkončit 21.12.2012 kvůli Mayskému kalendáři, který má zkončit právě v toto datum. Mají nastat velké přírodní katastrofy. Konec světa měl nastat již v roce 2000. Někteří lidé si napůjčovali veliké sumy peněz a žili si v přepychu, protože si mysleli, že když ten svět zkončí, už to nebudou muset splácet. Omyl! Svět nezkončil. Můj názor je, že nezkončí, ale možná jo, to nikdo neví. Váš názor? CO na to říkáte? Je to pro vás atraktivní téma, nebo vás nezajímá?
Pokud vás zajímá, je toho plnej net ;-)
NEKOPČIT tenhle článek

hm... nový kabátek blogu...

27. december 2009 at 21:46 | TerrinQa
....je velká změna. Mám ráda veselé barvičky, ae... Tenhle dess je pro mě véééliký exeriment :D Nemám ráda přeplácanost, ae doufám, že tohle není zas moc jednoduchý. Nejvíc se mi na dessu líbí ten nápisek v pravo nooo. Nevím jak tady dlouho vydrží. Možná udělám ňáký nepatrný změny... KOMENTUJTE. Snesu i kritiku xD

infooo o designu... Jak to bude?

26. december 2009 at 20:10 | TerrinQa
čusík. Protože už jsou Vánoce fuč, nemá cenu aby tady ještě strašil vánoční dess. Takže ho v nejblišší době změním. Zkusím najít ňáký coool pozadí a tak. Doufám, že jste si ty Vánoce aspoň trochůů užili... Do komentů pište co jste dostali. Nebudu to brát že se chlubíte ;o) Nooo to je asi tak všechnoo.
Váše nooo... prostě TerrinQa (to jste nečekali ccc :D)

přání k Vánocům

24. december 2009 at 12:37 | TerrinQa
tady jsem pro vás něco vytvořila. Berte to jako přání k Vánocům.
klíďas si to zkopčete na blog, ale je tam addresa na můj blog... Zastak úžasný to ale není...
TerrinQa

dnešek a... a tak :D

22. december 2009 at 14:55 | TerrinQa
Anoo... Už se zase hlásí potrhlá TerrinQa xD
Dneska jsme měli takou menší vánoční besídku. Jenom pro naši třidu. Znáte to. Cukroví, čipsy, kofola, hudba... Dostala jsem fááákt úža dárečky a moc vám za ně děkuju :) Noo stejně si myslim že na můj blog z naší třídy chodí jen Terounek a možná i Marťa, ale stejně... Po třídě pak bylo rozdupaný cukroví, rozlitá kofča, spousta balících papírů a abnormální smrad- kluci testovali svou voňavku xDD
Rozbily se mě kozačky, takže jsem šla domů v sněhulích noo. Trapas. K mým černým rouráčkum(nebo mrkváčům) jak chcete, to výborně ladilo :D Kozajdy už jsou v opravně.


Jinááák jsem dostala diplom:
Thákže díky!!!

Ááááá Vánoce jsou tady, takže si je užíjte!!!!!