April 2010

opylení....oplození...Hehe, v tom je nějakej rozdíl?

26. april 2010 at 14:29 | Terr_nQa
iam REALY not OKČaW ňuníci =o**
Dneska normoš den. Přežití fyziky mě stálo velké usílí, ae nakonec jsem to přežila. Budu se učit kytkologii (botaniku)- vše o rozmnožování kytek =o/. Venku je zas pařák ccc? Nejradši bych se vyzbrojila opalovacím krémem, elunečníma brejlema a vylezla ven :)). Jenže ouvej-musím hlídat séégru... Pak půjdu běhat :)) co bych pro dokonalý zadek neudělala.
Terr_nQa

včera na inlinech

25. april 2010 at 12:06 | TerrinQa
cupJak už jsem psala, začala jsem se zpevňovací kúrou na zadnici. Tak jsem teda včera šla jezdit na inlinech. Tak jsem si jela mým šnečím tempem. Najednou nějací dva kluci na kolech. Omrkla jsem jestli nejsou hezcí-ale nic. A ten jeden na mě: ,,Tempo, Martino, tempo, čas!" Totálně jsem nechápala 3 věci:
-proč mi říkaj Martina, když jsem Tereza
-proč jsem se nebránila
-proč jsem zahučela do keře
Samozřejmě u nich-velkej výtlem. Teďka se bojím, že je zase potkám. Naštěstí dneska odjíždím dom :D. Tomu se říká zabělý útěk.

jak to jenom nazvat?

24. april 2010 at 14:09 | TerrinQa
kofča =o*** terrinqa loves itHi3285.gif image by Salisko!
Dneska dopoledne jsem byla se ségrou v pohádkovým lese (takovej výlet) jen 7 kiláků a dalo mě to do těla, jsem máčka. Byly tam takový ty pohádkový postavy a měly se tam plnit různý úkoly. Samo, že jsem se přidala, co bych pro lízátko neudělala xD. A takový vedro tam! Taky jsme dostali medaie (ae plastový) Pak jsem se teda vyvalila na zahradu s Olčou (to je pes x)) asi na hodinku. Málo no... Ae musela jsem jít na oběd.

Je to trošku trapný ae já jsem začala žít ,, Zdravý životní styl". Musím si zpevnit zadnici atd. :DDD. TAk jdu jezdit na inlinech. Zachvilku :)
TerrinQa

moje nejoblíbenější chlapský jméno je... a jiné trapasy xD

20. april 2010 at 15:19 | TerrinQa
live your life CRAZY (terrinqa)
aWuj!
Dneska zas bylo milion trapasů. To bych nebyla já, aby se mi ani jeden nestal. Nooo zas jsem se rozplácla na školních schodech. Já mám prostě hlavu v oblacích a nedívám se, kam šklapu. Jenžě nejhorší natom je, že se mě to stalo o BIG přestávce, takže jsem předvedla divadlo celýmu druhýmu stupni. Ae já už jsem zvyklá. No a pak, když jsme jely se Syslíkem domů by bus, tak jsem tam na všechny padala, páč jsem se nedržela. Taky jsem v tom buse prováděla mini výslech, jaký se mým spulužákům líbí chlapský jméno, ae to neřešte proč. pššš! Mně se osobně nejvíc líbí: Adam, Šimon, Oskar (jo, tohle je trhlý), Martin. Jaký jména se líbí vám? písněte do komentů =o))
Terry (lamačka rekordů v počtu trapasů)Sem comentários, próxima!

litle bit crazy...

20. april 2010 at 11:36 | TerrinQa |  fun
já si říkám jak se vyrábí čkoládová zmrzlina...

a je to zase v pr...

18. april 2010 at 21:27 | TerrinQa (hoppy-poppy)
ooops-k rubrice pictures (terrinqaHojá.
Jak ten víkend zas utek, to je děs! Nedělala jsem nic jinýho než, že jsem se učila na přijímačky. A pak jsem se dívala na Stmívání (si po 150tý) a zas se mně chtělo bulet. Takový romantický scény tam. Jak je Edward s Belou u toho klavíru a Edward hraje tu nádhernou písničku...To je nejdokonalejší film.A zítra zaš škola a krásný výběr předmětů: fyzika, matika, děják aspol.
Tak si to užíjte :(
crown1.gif image by Saliskoméňe trhlá TerrinQa

jak vařit z ničeho aneb. tuňák alá já :D

16. april 2010 at 15:51 | Hoppy Poppy (terrinqa) |  trochu kuchtím
Připravíme si:
-mísu
-plechovku tuňáka ve vlastní šťávě (112 g)
-cibuli (půlku)
-nůž
-prkýnko
-petrželku
-rajčata
-pánev
-olej

Postup:
Nejprve dáme tuňáka do mísy. Nalijeme na pánev TROCHU oleje a rozehřejeme. Na rozehřátou pánev dáme cibulku a smažíme. Na pánev přidáme tuňáka a nakrájené rajčátko. Všechno zamícháme a chvilku to tak necháme,ale mícháme. Pak servírujeme. Na směs dáme ještě nakrájenou pažitku.
DOBROU CHUŤ :)
TerrínQa

NEKOPÍROVAT A NEVYDÁVAT ZA SVÉ!!!!!!!!!!!!!!!!

lipánek:D

13. april 2010 at 15:43 | TerrinQa
imnotnormal!Realy.Čus-bus-autobus!
Dneska mám úplně MEGA goood náladičku. K obědu jsme dostávali lipánka-takouvej ten jogurt a já to u skříněk rozdělala-že to budu jest a zatočila jsem se a tak mi to kydlo na botu a na dlouhý tričko, který je delší než vesta xDD no a tak jsem si to zastrčila do kalhot, aby to nebylo vidět :D. Venku zas chčilo a já si vytáhla můj ÚÚÚŽASNÝÝ růžovoučký deštníček ááááh! A pak zase mé obvyklé záchvaty smíchu v buse a možná trochu víc nepovedené flirtování...
profesionální flirtovačka TerrinQa2m2esdl.gif image by Lowinka

jak je to, když si terrinqa věří na jedničku z matiky

12. april 2010 at 16:12 | TerrinQa (hoppy-poppy)
rainbow
Ahooj...
Dneska jsme mimo další pohromy dostali opravenou písemku z matiky:(. A já si říkala:,,Joo, to jsem napsala dobře!" a šup! Dvojka je na světě. Já vim, dvojka je dobrá známka, ale to je tak, když si já hodně věřím... Tak jsme chtěli jít s Syslíkem do cukrárny a voni tam měli zavřeno! Fajn. Šly jsme teda do ráje opilců-to neřeště, Sylíkova hláška. A koupili jsme si pendreky. A zas chčije a chčije a já jsem unavená. Takový dny by se měly vymazat. Joo jsem ufňukaná a všem kazím náládu :((
Tak já radši valím.
TerrinQa

nemít mozek se nevyplácí...

9. april 2010 at 13:56 | TerrinQa hoppy-poppy
my own lovely city/terrinqa.blog.cz/akozáhlavkoDneska byl úplně bezva den! Od čeho mám začít?
Fajn. Dneska jsme byli v divadle ze školou na nějakým anglickým představením. Byli tam s nama ohodně starší děcka a říkali nám mateřská školka. To jsem si líbit nenechala. Copak je sedmá třída školka!? Řekla jsem jim, že jsou střední odborná uklízečská. Ne žeby to po tomhle projevu bylo lepší... Pak jsme šli do Meka (mc donald´s) a tak. Samozřejmě totální výbuchy smíchu. Nějakýmu chalpovi jsem řekla uhni. Doufám, že to neslyšel xD. Pak jsme jeli z5 do školy. Byla hudebka a  my zpívali nějakou písničku a já dostala jeden z mých vábuchů
 smíchu. Ale tenhle byl brutus a tak mě učitel poslal za dveře. Po obědě jsem jela domů. Před domem se předvedla pěknou scénku stavitelům na protějším domě-vyházela jsem všechny věci z tašky a hledala klíče. Samozřejmě z hlasitými nadávkami. A pak jsem zjistila, že je mám v kapse. Přiblble jsem se na ty stavitele usmála a odemčela. Nooo trapas :D
Hoppy-Poppy