May 2010

pohodička =D

31. may 2010 at 16:23 | Tessie^^
spajdrvepř xDD
Cawec ^^
U mě teda nic moc novýho. Chtěla jsem sem vám napsat celkem dlouhej článek o nehtech, ale on vypadl internet a celý se to vymazalo =( atak jsem se na to vysr..a =)). Napíšu to až budu mít náladu xD. Jinak ve středu jedem na školní výlet, takže už se těšíím :)) to zas budee-pak vám napíšu jaký to bylo.... Na zítřek nic nemáme, a tak se budu flákat xP ae zase bude nuda :((
A coo? Jak jste si užilii víkend?
Tessie^^

Brňáka poznáš podle rychlosti =D

28. may 2010 at 13:24 | Tessie^^
ousááHi :)
Dneska byl nejlepší den =o* prostě úplně mégá. Šli jsme se školou do kina na Prince of Persia :) Samozřejmě že jsem zase měla moje záchvaty smíchu a děcka (i dokonce učitelka (!!) byli skvělý. Po filmu jsem já Marťa a Kiki (ja je milovat) a úča šly do města do Meka (mc donalda) a ceslou jsme potkali taký týpky co dávali klíčenky od Vodafonu a na nich Brňáka poznáš podle rychlosti já tu klíčenku miluju =o** No a pak jsme šly na voběd do školy a každá domůů :)).
Venku svítí sluníčko a je teplíčko xDD půjdu si tam válet šunky dokud nepříjde máámí a pojedem za babíčkou :D

Jinak se omlouvám Syslííčkovi, že nepříjdu (ona ví vo co go) mtr

Tak pá
Tessie^^

hokééj <3

24. may 2010 at 13:49 | Tessie^^
hi :)
Ze mě je úplná hokejová maniačka XD. Včera jsem se dívala na ten hokej -na to finále a jsme úplně mega (teda spíš náš hokejovej tým) rozdrtili jsme Rusy. Bomba! Máme zlato. Vokoun je nejlepší brankář jakýho si Čr mohla přát. No a Rusové samozřejmě byli naštvaní, ale co tak jednou nevyhrálí  ;).

Tak se mějte

Tessie^^ vaše hokejová  maniačka

me...

20. may 2010 at 19:39 | Tessie^^
Zjistila jsem, že jsem na blog nic nenapsala o mě, možná jste něco vyčetli z deníčku, ale myslím si, že bych to přecejen měla trochu rozvést :))

Jmenuju se Tereza. Jsem normální bláznivá holka, co má ráda lidi. Jsem sangvinik a jsem náladová-nálady se u mě střídají jako počasí-to mi může každý, kdo mě aspoň malinko zná, potvrdit. Nejvíce si cením skvělých lidí kolem mě, kteří mě vždy podrží, když jsem na dně. Jsem na lidech až "závislá" což mě na sobě štve, protože když udělám nejakej průšvich tak to za mě řeší lidi kolem. Další vlastnost co mě na sobě štve je, že jsem nešikovná a v těláku jsem absolutní 0.Mám ráda nakupování, kino, a akcičky. Miluju Twilight a písničku od Owl City fire flies. Miluju naše hlášky co jsme vymyslely se Syslíčkem.
Jinak nemám za sebou nijak vyjímečnou minulost prostě normální holka bez přetvářky hollywoodské star, ikdyž jsem nepřehlédnutelná-zvláště když mám mé HAPPY DAYS. Co kluci? Nic moc hele. Jeden se mi moooc líbí-jenomže je v tom háček :(.
Nemám ráda falešný lidi co si o sobě hodně myslí a ty co se přetvářejí. Jsem prostě taková jaká jsem a komu se to nelíbí ať si.... však vy víte jak je to dál.

děkuju všem, kteří si tenhle článek přečetli, i když ví, že je to jen další článek...
...Tessie^^

Přezdívka =D

19. may 2010 at 16:52 | Tessie^^
TESSIE^^Takže jsem se konečně rozhodla pro novou přezdívku. Změnila jsem jí kvůli tomu nešťastnýmu "Q" je to okoukaný a trapný =P
nová přezdívka je:
Tessie ^^
je to v podstatě anglický překlad jména tereza
Jinak děkuju všem co mě radili.
Největší dík patří asi Fručku~ která mě upozornila na to "Q"
dostává za to reklamu na mým blogu na tejden

BTW: affíčka prosím aby si mě předělali  :D

Tessie^^

moje přezdívka...

18. may 2010 at 16:22 | TerrinQa
Ahooj =D

Chtěla bych se vás
 zeptat na pár questions:
1.Jak se ti líbí moje přezdívka (TerrinQa)
2.Mám ji nechat?
3.Jakou bys mě navrhla

Když se mi nějaký návrh přezdívky ze boduu 3 bude líbit použiju ho a ten kdo to vymyslel bude mít na mým blogu 1 týden reklamu na jeho blog :))

Buďte prosím upřímní to nejvíc ocením. Kdo chce může 3 vynechat 
Dííky mooc =o**
TerrinQaloveyouuu

viry utajených teploušůů :D

13. may 2010 at 20:57 | TerrinQa
holkááá

Ahooj lásky =o*
Potřebuju tekutou stravu pro bezzubéé xD né dělám si srándů! Ještě bězzubá nejsem ae nemám k tomu daleko. Mám v puse nějaký aparáty na vyrovnání zubů :) je celkem prča s tím mluvit :D. Dneska jsme psali písemku z čéstiný a takový lochy-srandý kopec. Ve vv jsme dělali reklamy. Nůůdáá dělala jsem na NewYorker ale našemu učitelovi se to nějak nelíbilo :(. Jináč jsem udělala a project do angliny-MY DREAM totálně jsem si to vymyslela-seznámila jsem se na WC s Lady Gaga a jiné.
Tak páá
Terry

questions...

10. may 2010 at 15:08 | Terr_nQa
I love my blog!Hii  <3
Chci se vás zeptat na pár věcí, abych mohla můj blog zlepšit a předělat podle vašich představ :))
Baví vás můj deníček?
A co design? Příjde vám přehledný?
Co byste na mém blogu zlepšili?

Dík za odpovědi, jsou pro mě důležitý
Prosím upřímě
Terr_nQa

the old photo...

8. may 2010 at 19:26 | TerrinQa
stará fotka... Ještě z cesty z hor :))
Co vy na ni ??

ze života fotbalistky :P

6. may 2010 at 19:08 | Terr_nQa
i_0670.gif image by Saliskokyti-miti-ťuti /terr_nqa/Hello babies xDD
Dneska zase byla ve srándá :DD. Zas hlášky Syslíka- ta válí =). Prej flesh-plesh. A jinéé. V těláku jsme hráli football- už jsem vám příkala jak "dobře" hraju futból-hehe-dala jsem gool a prej-jupíí můj životní úspěch no sranda :-*.
^_^
Btw: bacha na mě! jsem trefená CDéčkem do hlavy... (ále, kámoš si hrál :))
BIG omluva všem Affíkům :-* sry že jsem neobíhala zlatíčka moe! Jdu to napravit
Terr_nQa fotbalistka