July 2010

jméno, rodičům se líbí, ale...

28. july 2010 at 11:43 | T^^
Já se jmenuju Tereza. Samo o sobě je to jméno hezký, dají se z toho dobře dělat zdrobněliny a různé jiné podoby, ale od 1. září nastupuju do třídy kde bude 5 holek, který se jmenujou "Tereza". To mě fakt štve. Rodiče taky mohli vybrat něco ménš frekventovaného. Kdyby bylo po mým chěla bych se jmenovat Marianna nebo Radka. 

A co ty? Jsi spokojená se svým jménem? Jaké by jsi chtěla mít?

mít tak kousek moře... V POKOJÍKU

26. july 2010 at 10:42 | TeSSie^^ |  fun
Vrátila ses z super dovolené u moře a přivezla sis spoustu mušliček, kamínků, mořských řas...? Nevíš co s nimi? Chceš si udělat prima dekoraci? SUPÉR. Tento tip je právě pro tebe!

Budeš potřebovat:
-vázu ve tvaru koule
-písek (ideální z písečné pláže, pokud nemáš tak postačí písek z pískoviště)
-mušličky, kamínky, mořské řasy...
-voda (postačí ta z kohoutku)

dovolenka aneb. Záchodová exkurze 2010

25. july 2010 at 16:18 | TeSSie^^
Včéra jsem se vrátila z úplně supér dovolené. Byli jsme v Chorvatsku konkrétně na jednom supéér ostrůvku
Jela tam ségra, mamča, tatík a ještě jedni známí. S jedním klukem jsem se tam furt potápěla-celkem srandá s ním, ale nemyslete si bůhvíco-jenom kámoš prostě (jako fakt) ^^. Moře prostě nejlepší. Večeře byly 2x-3x větší než mám normálně, takže jsem se radši nevážila. Akorát tam bylo moc lidí. Tyjo. Hrozný kolony na dálnicích atak.
Jo, možná vás zaujal ten název článku xD To vymyslel můj tatík xD Protože jsme furt zastavovali u nějakých benzínek, protože se těm známým pořád chtělo na záchod .D To bylo moc :)

bye my blog friends...

15. july 2010 at 14:41 | TeSSie^^
.city.. Zítra totiž odjíždím na týden pryč kde pochybuju že tam  bude internetek x( Jedu si užívat, lenošit, užívat sluníčka... Třeba potkám nějakýho ideála xD Kdoví...

 Možná přednastavím články...
Tak se tady mějte.UŽÍVEJTE PRÁZDNIN dokud jsou lásky moje.

O Designu
Ok změnila jsem design. Jmenuje se Now it´s girls´turn. V překladu to znamená ,,Teď je řada na holkách" Možná trošku trapný. Je hrozně jednoduchej. Výroba mi zabrala pár minutek. Ale postrádá veselé barvičky. Až se vrátím asi ho změním. Líbí se vám?

Tak se tady mějte holky.
Tessie^^

yiruma

13. july 2010 at 15:39 | TeSSie^^
ON
já se asi zbláznila! poslouchám klavír! já milovnice crazy girls typu Lady Gaga, P!NK... Jsem se zamilovala do písniček Yirumi. On z Korei a má boží písničky (river flows in you z twilight). Je to horně romantický až se mě chce z toho brečet... Netušila jsem že se dá na klaír zahrát něco tak krásnýho... Asi na něj začnu hrát nebo co.
Tessie zblázněná faninka Yirumy

nestíhám

4. july 2010 at 14:25 | Tessie^^
klávesnice
Lidi promiňte, že jsem se dlouho neozýala. Nemám prostě čas! Budu psát jak to půjde, ale nebude to takový jaký to bývalo! Až vymyslím nějakej smysluplnej článek na písnu :)Jinak kam se chystáte o prázdninách? K moři, na tábor, k babi, na hory...? Máte nějaké zkušenosti s Balatonem? Byli jste tam? Děkuju moc.
Tessie^^