December 2010

no a co! nido není dokonalý!

26. december 2010 at 18:31 | Tessie
Ráno jsem se koukla do zrcadla a jako obvykle jsem okamžitě začala litovat, že jsem to udělala. Ale tentokrát to nebylo kvůli mým nemožným vlasům a kvůli nevyspanýmu výrazu. Tentokrát to bylo kvůli o b ř í m u PUPÍNKU na nose. Výborný fakt. A ještě k tomu se dneska jelo na lyže a tam bývají celkem hezcí kluci. Jenže moje šance, abych se někomu líbila byla kvůli beďarovi na 0. Jelo se lyžovat. V tom zoufalství mě přece jenom něco napadlo; dala jsem si přes pusu a nos šátek, takže jsem pupínek zakryla. Ale můj nápad nebyl vůbec geniální, jak se na sjezdovce ukázalo; byl tam velký mráz -14 (!!!) a na šátku do kterého jsem dýchala (protože jsem ho měla přes nos a pusu) se začala tvořit námraza. Tak se kvůli pupínku nezblázním řekla jsem si. Sundala jsem si šátek. Najednou mi bylo jedno, že se mi lidi budou znechuceně dívat na nos. Ale nedívali.

Rada pro vás ( a poučení pro mě na příště):
Nehruť se kvůli nějaké vadě na kráse, ostatní mají svých starostí dost a ani si tvé vady nevšimnou. Takhle jsem to nějak vyřešila...: (celý článek)

Tessie´s Christmas

25. december 2010 at 17:44 | Tessie
Napíšu ten klasický článek co vídáte u téměř každé blogerky v této době, takže do toho :))

WHAT I GOT?
Sadu knížek Twilight saga
 CD Lady Gaga The fame monster
Modrý krásný sluchátka
Spodní prádlo (hehe)
Knížku o Irsku (protože tam nesjpíš v červnu pojedu)
 Knížku "náročné míry"
 Černé historky (hra)
Harry Potter 6
Tričko (pěknýý)
new lyžáky Lyžáky
kalhoty na lyže
rukavice na lyže
ponožky na lyže
peníze
anejkrásnější dárek= sešli jsme se celá rodina pohromadě


Se svými dárky jsem spokojena :))

my dream about dancing.

21. december 2010 at 15:01 | Tessie
Když mi bylo 6 chodila jsem do aerobicu. Přestala jsem s tím. Když mi bylo 8 chodila jsem do břišních tanců. Skončila jsem s tím. Tím tanec v mém životě zmizel. Jasně, dělala jsem sporty. Nebavilo mě to. Nejsem pohybově nadaná. Ale teď... CHCI DĚLAT SPOLEČENSKÉ TANCE. Viděla jsem totiž StarDance strašně se mi ty tance líbí. Prostě d o k o n a l ý, navíc se mi to bude v životě hodit. Např. různe formálnější akce... Ještě to prokonzultuju s mamkou, ale myslím, že nebude proti. Taky se jí líbí společenské tance :))
Třeba se mi to splní...
Tessie

finally (My room is cleaned)

18. december 2010 at 15:16 | Tessie
Předvániční úklid? hotovo:))
Musím se pochválit. To zkrocení nepořádku bylo nad moje síly- ale s výsledkem jsem spokojená. Někde jsem čatla, že v uklizených prostorách se člověk cítí lépe. Cítit lépe se potřebuju, tak jsem se rozhodla to zkusit jestli to funguje.
...
Ráno jsem se podívala do zrcadla a hned v zápětí jsem toho začala litovat-mám mastný vlasy a nezdravou barvu pleti. Jsem pořád nemocná. Musím se uzdravit. Ani tomu nemůžu uvěžit, že to oprvdu píšu, ale chci v pondělí do školy. Vidět zase kamarády...
...
Ještě se musím naučit vkz. Budu dopisovat v pondělí test. Nějaký alternativní způsoby léčby. Mám sto chutí se na to vykašlat. Ne. Neudělám to.
Tessie

jako na houpačce..

17. december 2010 at 21:53 | Tessie
Dneska jsem byla zase celý den doma. Jsem nemocná. Deptá mě to... Nevidět lidi, kamarády. Jenže o víkendu jsem chtěla jít na vánoční párty naší party. Nemůžu tam jít. Děkuju, chřipko. Sněží. Jsem ráda. Sice nemůžu jít ven a pořídně si té bílé nadílky užívat, ale mám ráda pohled z okna na vločky snášející se na zem. Když to tak počítám... Za týden jdou Vánoce. Těším se. Moc.
Nejspíš už půjdu spát. Hrozně mě bolí hlava.
Tessie

~change~

17. december 2010 at 15:35 | Tessie
Redical change in this blog -IN PROGRESS